R&D– wizja, która się urzeczywistnia

Tu łączy się wiedza o trendach kosmetycznych, składnikach, innowacyjnych formułach, dane z badań konsumenckich i sprzedażowych, by finalny produkt okazał się rynkowym strzałem w dziesiątkę.

Doświadczenie i kreatywność

Inspiracje zamieniamy w konkret

OCEANIC to firma z wieloletnim doświadczeniem rynkowym, ale cechuje nas jednocześnie twórcza otwartość typowa dla startupów. Każda obecnie dojrzała kategoria była kiedyś niszą. Tworzymy produkty, które naszym zdaniem mają realną szansę wnieść nową jakość do biznesu beauty i pozytywnie wpłynąć na życie, wygląd, komfort oraz poczucie pewności siebie naszych konsumentów. To nas niezwykle napędza i mobilizuje!

Praca zespołowa

Od pomysłu do wdrożenia

Lubimy ambitne wyzwania! Naszym celem jest zawsze pełna satysfakcja konsumentów. Dział R&D ma duże doświadczenie w tym, by synergia kompetencji: marketingowych, laboratoryjnych, badawczych, prawnych, sprzedażowych i wielu innych, przekładała się na sukces tworzonych kosmetyków – zarówno naszych marek, jak też marek Private Labels. Wyniki sprzedażowe i liczne nagrody są dowodem, że to się nam naprawdę udaje!

Baza wiedzy

Pionierskie rozwiązania

Nasi specjaliści biorą czynny udział w najważniejszych imprezach branżowych, targach kosmetycznych i kongresach dermatologicznych – zarówno w Polsce, jak też za granicą. Uważnie śledzimy i twórczo implementujemy wiodące trendy. Nie boimy się być pionierami rozwiązań, w które wierzymy. Tak było choćby ze stworzeniem pierwszej w Polsce emulsji do higieny intymnej czy innowacyjnego serum pobudzającego wzrost rzęs.

Our certifications

Kwestia zasad

Spełnione obietnice

Jesteśmy przekonani, że czas pustych sloganów w biznesie kosmetycznym dawno przeminął. Od początku nasze kosmetyki deklarowały tylko to, co potwierdzały badania w renomowanych ośrodkach naukowych. Jednocześnie nasz biznes opieramy na wartościach szczególnie nam bliskich: autentyczności, inkluzywności, wiarygodności i transparentności. Zaufanie konsumentów to nasz bezcenny kapitał!

facebook arrow-right-long email-icon