Eksportujemy do ponad 50 krajów

Stawiamy na budowanie długofalowych relacji, które rozwijają biznes. Wspieramy zagranicznych partnerów, by nasze marki odnosiły sukcesy wszędzie tam, gdzie są obecne.

Zostań naszym dystrybutorem

Mocno stawiamy na eksport

Wyniki eksportowe OCEANIC sukcesywnie rosną. To zasługa wieloletniego doświadczenia we współpracy z dystrybutorami, ale też głębokiego zrozumienia rynku. Nasze kosmetyki są zgodne z globalnymi trendami, ale przy tym dopasowane do lokalnych wymagań regulacyjnych, kulturowych i społecznych oraz preferencji klientów na poszczególnych rynkach.

Marki, które pokochał świat

Międzynardowe bestsellery

Nasza ekspertyza w tworzeniu szerokiej gamy kosmetyków dla skóry wrażliwej zyskała wyjątkowe uznanie międzynarodowej społeczności. Marki AA, AA Wings of Color oraz Oillan odpowiadają na potrzeby coraz większej ilości osób,które zmagają się z wysoką wrażliwością skóry. Sukcesy odnoszą również inne marki z naszego portfolio: Long4Lashes (duża popularność na Bliskim Wschodzie), Aquaselin (niekwestionowany sukces w Azji), L’Biotica i More4Care (rosnące zainteresowanie w regionie Ameryk).

Nasze marki

Globalny zasięg

Polskie kosmetyki to synonim nowoczesności

Z dumą podkreślamy, że nasze kosmetyki zostały wyprodukowane w Polsce. Polskie kosmetyki są innowacyjne, estetycznie zaprojektowane, funkcjonalne. Czujemy, jak zmienia się rynek beauty i  jesteśmy częścią tej zmiany. Konkurujemy z najlepszymi, bez żadnych kompleksów!

Doświadczony zespół

Poznaj nasz dział eksportu

Dział eksportu OCEANIC tworzą ludzie, którzy dobrze rozumieją współczesny świat oraz specyfikę różnych rynków. Doskonale wiedzą, jak pomóc dystrybutorom w ich codziennej pracy. Uczestniczymy w branżowych targach kosmetycznych na całym świecie, co pozwala nam na osobiste spotkania z partnerami biznesowymi i nawiązywanie nowych kontaktów. Jesteśmy także w codziennym kontakcie, by na wszelkie wyzwania reagować na bieżąco. Na nas zawsze możesz liczyć!

facebook arrow-right-long email-icon