Poznaj nas

Obszary, do których rekrutujemy

Co oferujemy?

 • Prywatna opieka medyczna
  Prywatna opieka medyczna Współpracujemy z liderem prywatnych usług medycznych w Polsce - siecią LUXMED. Pracodawca zapewnia Ci możliwość konsultacji z lekarzami różnych specjalności, na terenie całego kraju. Oferta obejmuje również dostęp do wielu badań specjalistycznych, możesz też w każdej chwili rozszerzyć swój pakiet oraz dołączyć partnera albo rodzinę. A jeśl masz ulubionego lekarza spoza sieci LuxMed - zwrócimy Ci koszty wizyty u niego.
 • Program wdrażania do organizacji dla nowych pracowników
  Program wdrażania do organizacji dla nowych pracowników Organizujemy pierwsze dni w firmie nowym Pracownikom. Obok spotkań z działami współpracującymi, czeka na Ciebie profesjonalne szkolenie produktowe. Zobaczysz na własne oczy, jak wygląda produkcja leków i kosmetyków. Mamy też dla każdego prezent powitalny.
 • Karty świąteczne dla pracowników
  Karty świąteczne dla pracowników Każdego roku otrzymasz od nas świąteczny upominek, np. w formie przedpłaconej karty płatniczej. Środki z karty można wykorzystać w dowolnie wybranym celu, w każdym sklepie na terenie całej Polski.
 • Świąteczne upominki dla dzieci
  Świąteczne upominki dla dzieci Dla dzieci naszych pracowników przygotowujemy świąteczne upominki, w postaci kart podarunkowych lub paczek dopasowanych do każdej grupy wiekowej.
 • Jubileusze pracownicze
  Jubileusze pracownicze Doceniamy Pracowników, którzy zostają z nami na dłużej. Organizujemy spotkania jubileuszowe, wręczamy nagrody.
 • Ubezpieczenie na życie
  Ubezpieczenie na życie Masz możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie i swojej rodziny. Ubezpieczenie dostępne jest na preferencyjnych warunkach i w różnych wariantach.
 • Parkingi dla Pracowników
  Parkingi dla Pracowników Dojeżdżasz do pracy autem? U nas nie ma problemu ze znalezieniem miejsca - w każdej lokalizacji mamy dostępny dla Pracowników parking. Także dla rowerów.
 • Zniżki na produkty OCEANIC oraz firm dystrybuowanych
  Zniżki na produkty OCEANIC oraz firm dystrybuowanych Możesz skorzystać z szerokiej oferty produktów w preferencyjnych cenach. Wybór jest duży, zarówno wśród produktów Oceanic, jak i firm dystrybuowanych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
 • Dofinansowanie do kart sportowych
  Dofinansowanie do kart sportowych Lubisz aktywność i często korzystasz z zajęć sportowych? Z pewnością będziesz zainteresowany możliwością korzystania z obiektów sportowych na terenie całego kraju. Dofinansowanie do kart Multisport dostępne jest w różnych wariantach, w zależności od poziomu aktywności.
 • Pożyczki mieszkaniowe
  Pożyczki mieszkaniowe Oferujemy możliwość skorzystania z pożyczek na cele mieszkaniowe i remontowe w ramach ZFŚS.

Poza pracą

Z przyjemnością rozwijamy nasze zainteresowania i pasje!

Joanna Skonieczna

Kierownik Biura Zarządu

W wolnych chwilach łapie wiatr we włosy i szybuje na paralotni. Już podczas pierwszego lotu czuła, że to nie będzie jej ostatni raz. Dziś na koncie ma m.in. loty na Teneryfie. Pasja ma także wpływ na jej podejście do pracy. Dzięki solidnej dawce adrenaliny od czasu do czasu, na co dzień jest bardziej kreatywna i wciąż poszukuje nowych wyzwań.

następny

Sylwia Rogiewicz, Zastępca Kierownika Biura

Sylwia Rogiewicz

Zastępca Kierownika Biura

Sylwia trenuje na rowerze szosowym. W wolnym czasie bez reszty poświęca się treningom, spędzając na dwóch kółkach nawet kilkanaście godzin w tygodniu. Podczas zawodów ma też okazję reprezentować firmę. Jest członkinią amatorskiej grupy rowerowej Girls On Wheels, której jednym ze sponsorów jest właśnie OCEANIC.

następny

Monika Gregorczyk, Młodszy Kierownik ds. E-commerce

Monika Gregorczyk

Młodszy Kierownik ds. E-commerce

Po pracy tańczy flamenco. Na co dzień spokojna, na parkiecie pokazuje swoją bardziej porywczą i dynamiczną stronę. Flamenco daje jej większą pewność siebie, pozwala okiełznać emocje i odreagować stres. Dzięki niemu łatwiej przełamuje też swoją nieśmiałość i nawiązuje nowe kontakty.

następny

Agnieszka Olejniczak, Kierownik Działu Naukowo-Szkoleniowego

Agnieszka Olejniczak

Kierownik Działu Naukowo-Szkoleniowego

Agnieszka cały swój wolny czas poświęca na taniec orientalny, zwany tańcem brzucha. Marzyła o nim od najmłodszych lat. Dziś tańczy na festiwalach i konkursach w całej Polsce. Prowadzi też swój kanał na YouTube oraz samodzielnie projektuje i szyje stroje taneczne. W tańcu czuje się piękna, zmysłowa i pewna siebie. Pasja pomogła jej również w pracy, całkowicie eliminując stres związany z wystąpieniami publicznymi.

następny

Mateusz Mazur, Regionalny Kierownik Eksportu - rynki Azji

Mateusz Mazur

Regionalny Kierownik Eksportu - rynki Azji

W wolnych chwilach backpacker, łączący życie zawodowe z miłością do podróży. Współzałożyciel projektu podróżniczego Ufam Własnym Nogom, dedykowanego rodzinie i przyjaciołom. Projekt wsparty przez OCEANIC S.A.
Jak sam mówi: „Jestem włóczykijem renesansu- podróżując spełniam się i utrzymuję… a kiedyś zdobędę świat. W pierwszą poważną podróż do Azji wyruszyłem z delegacją OCEANIC, przecierając szlaki dla przyszłego biznesu. Dzięki OCEANIC moja podróż trwa do dziś.” Podróże nadały treści pracy i życiu, rozwinęły pewność siebie i wiedzę niezbędną do wykonywania zadań stawianych w projektach eksportowych. Z każdego wyjazdu powraca inny człowiek mimo, że w tej samej skórze.

następny

Joanna Skonieczna, Kierownik Biura Zarządu
|

Rekrutacja

Proces rekrutacji krok po kroku

Chciałbyś dołączyć

Do naszego zespołu?

Zajrzyj na portal pracuj.pl lub trojmiasto.pl - tam zamieszczamy nasze ogłoszenia.

Sprawdź