Poznaj nas

Obszary, do których rekrutujemy

Co oferujemy?

 • Prywatna opieka medyczna
  Prywatna opieka medyczna Współpracujemy z liderem prywatnych usług medycznych w Polsce - siecią LUXMED. Pracodawca zapewnia Ci możliwość konsultacji z lekarzami różnych specjalności, na terenie całego kraju. Oferta obejmuje również dostęp do wielu badań specjalistycznych, możesz też w każdej chwili rozszerzyć swój pakiet oraz dołączyć partnera albo rodzinę. A jeśl masz ulubionego lekarza spoza sieci LuxMed - zwrócimy Ci koszty wizyty u niego.
 • Program wdrażania do organizacji dla nowych pracowników
  Program wdrażania do organizacji dla nowych pracowników Organizujemy pierwsze dni w firmie nowym Pracownikom. Obok spotkań z działami współpracującymi, czeka na Ciebie profesjonalne szkolenie produktowe. Zobaczysz na własne oczy, jak wygląda produkcja leków i kosmetyków. Mamy też dla każdego prezent powitalny.
 • Karty świąteczne dla pracowników
  Karty świąteczne dla pracowników Każdego roku otrzymasz od nas świąteczny upominek, np. w formie przedpłaconej karty płatniczej. Środki z karty można wykorzystać w dowolnie wybranym celu, w każdym sklepie na terenie całej Polski.
 • Świąteczne upominki dla dzieci
  Świąteczne upominki dla dzieci Dla dzieci naszych pracowników przygotowujemy świąteczne upominki, w postaci kart podarunkowych lub paczek dopasowanych do każdej grupy wiekowej.
 • Jubileusze pracownicze
  Jubileusze pracownicze Doceniamy Pracowników, którzy zostają z nami na dłużej. Organizujemy spotkania jubileuszowe, wręczamy nagrody.
 • Ubezpieczenie na życie
  Ubezpieczenie na życie Masz możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie i swojej rodziny. Ubezpieczenie dostępne jest na preferencyjnych warunkach i w różnych wariantach.
 • Parkingi dla Pracowników
  Parkingi dla Pracowników Dojeżdżasz do pracy autem? U nas nie ma problemu ze znalezieniem miejsca - w każdej lokalizacji mamy dostępny dla Pracowników parking. Także dla rowerów.
 • Zniżki na produkty OCEANIC oraz firm dystrybuowanych
  Zniżki na produkty OCEANIC oraz firm dystrybuowanych Możesz skorzystać z szerokiej oferty produktów w preferencyjnych cenach. Wybór jest duży, zarówno wśród produktów Oceanic, jak i firm dystrybuowanych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
 • Dofinansowanie do kart sportowych
  Dofinansowanie do kart sportowych Lubisz aktywność i często korzystasz z zajęć sportowych? Z pewnością będziesz zainteresowany możliwością korzystania z obiektów sportowych na terenie całego kraju. Dofinansowanie do kart Multisport dostępne jest w różnych wariantach, w zależności od poziomu aktywności.
 • Pożyczki mieszkaniowe
  Pożyczki mieszkaniowe Oferujemy możliwość skorzystania z pożyczek na cele mieszkaniowe i remontowe w ramach ZFŚS.

Poza pracą

Z przyjemnością rozwijamy nasze zainteresowania i pasje!

Joanna Skonieczna

Kierownik Biura Zarządu

W wolnych chwilach łapie wiatr we włosy i szybuje na paralotni. Już podczas pierwszego lotu czuła, że to nie będzie jej ostatni raz. Dziś na koncie ma m.in. loty na Teneryfie. Pasja ma także wpływ na jej podejście do pracy. Dzięki solidnej dawce adrenaliny od czasu do czasu, na co dzień jest bardziej kreatywna i wciąż poszukuje nowych wyzwań.

następny

Joanna Skonieczna, Kierownik Biura Zarządu
|

Aktualne oferty

Rekrutacja

Proces rekrutacji krok po kroku

Chciałbyś dołączyć

Do naszego zespołu?

Wyślij do nas cv, nawet jeżeli nie mamy teraz oferty dla Ciebie.
Skorzystaj z formularza aplikacyjnego dostępnego na naszej stronie.

przejdź do formularza