AA Wings of Color

Jeśli tworzenie kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej jest wyzwaniem, to opracowanie hipoalergicznych formuł dla kosmetyków kolorowych jest prawdziwą sztuką. Udaje się wyłącznie najlepszym!

Make-up bez podrażnień

AA rozwija skrzydła

AA Wings of Color powstała z wyczucia realnych potrzeb. Konsumentki ze skórą wrażliwą miały problem z makijażem. Sięganie po standardowe kosmetyki zbyt często kończyło się podrażnieniem skóry lub wręcz reakcją alergiczną. Na rynku po prostu nie było dla nich odpowiedniej propozycji. Prace nad marką kosmetyków makijażowych dla skóry wrażliwej trwały długo, ale finalnie w 2017 roku AA Wings of Color zadebiutowała na rynku. To był prawdziwy gamechanger!

AA Wings of Color – życie nabiera koloru

Trendy i innowacje

Kosmetyki AA Wings of Color to zupełnie nowa jakość w świecie marek makijażowych. Kolekcje osadzone są mocno w trendach, ale każdy kosmetyk przebadany jest pod kątem bezpieczeństwa dla skóry wrażliwej. Produkty są nowatorskie, wygodne w użytkowaniu, dobrze napigmentowane, a jednocześnie wyjątkowo delikatne dla skóry. Powstają we współpracy ze znaną makijażystką Magdą Pieczonką, która w swoich social mediach dzieli się z fankami marki AA Wings of Color poradami makijażowymi i praktycznymi trikami, by wyglądać stylowo i pięknie.

Piękny wygląd? Moja filozofia jest prosta. Dobrze dobrana pielęgnacja i makijaż przyjazny skórze. Cudownie pracować z marką, która czuje podobnie.

Magda Pieczonka

Ambasadorka marki AA Wings of Color

Ekspertyza i doświadczenie

Hipoalergiczny makijaż

Tworząc Wings of Color, bazowaliśmy na naszym know-how w zakresie kreacji kosmetyków hipoalergicznych. Wymagało to od nas ambitnego podejścia, zaangażowania i wielu badań pod kątem bezpieczeństwa produktów. Dziś już wiemy: było warto! To kosmetyki makijażowe, którym ufają kobiety z cerą wrażliwą, a fanki dobrego makijażu po prostu je kochają.

facebook arrow-right-long email-icon