Tu powstają nasze kosmetyki

Na Pomorzu, w Trąbkach Małych, ekologicznym regionie Polski tuż przy wybrzeżu Morza Bałtyckiego, powstają doskonałe produkty OCEANIC. Nasz zakład produkcyjny to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce i w Europie. Tu powstają kosmetyki, które cieszą się sympatią milionów konsumentów w kraju i za granicą.

Sprawna produkcja

Stawiamy na innowacje

Zakład produkcyjny w Trąbkach Małych koło Gdańska zatrudnia około 220 pracowników w działach: Produkcji, Utrzymania Ruchu, Logistyki, Zakupów, Laboratorium Kontroli Jakości i Laboratorium R&D. Zainwestowaliśmy w nowoczesne rozwiązania i zaawansowany sprzęt, co pozwala nam przyspieszać i usprawniać procesy produkcyjne.

Zawsze do przodu

Stawiamy na ciągły rozwój

Nieustannie modernizujemy linie produkcyjne i inwestujemy, kupując nowoczesne maszyny i nowatorski sprzęt. Dzięki temu z roku na rok ulepszamy efektywność badań i wdrożeń, zwiększamy wydajność produkcyjną oraz podnosimy poprzeczkę jakości finalnych produktów. Kwestię rozwoju traktujemy naprawdę ambitnie!

Nowoczesne obiekty

Piękno zaczyna się tutaj

Wierzymy, że piękna przestrzeń sprzyja twórczemu myśleniu i komfortowi pracy. Zadbaliśmy, by nasz zakład produkcyjny był przyjaznym miejscem dla naszych pracowników. Tereny zielone zajmują aż 17,4 tys. m. kw. Budynki produkcyjne, magazyny i laboratoria to 10,2 tys. m. kw. Dla gości i pracowników mamy wygodny parking. Całość jest perfekcyjnie zaaranżowana: funkcjonalnie i estetycznie.

Ekologiczne podejście

Dbamy o zrównoważony rozwój

Fabryka położona jest w niezwykle pięknym miejscu. Trąbki Małe to zieleń lasów, czyste powietrze, zapach morza. Natura jest dla nas niezwykle ważna, więc dbamy o zachowanie jej w jak najlepszym stanie. Minimalizowanie wpływu produkcji na środowisko to nasz absolutny priorytet. To nie jest pusta obietnica, ale realne działania, które podejmujemy.

facebook arrow-right-long email-icon