More4Care

Czasem historia wielkiego sukcesu zaczyna się od jednego produktu. Tak było w tym przypadku. Serum do rzęs Long4Lashes stało się produktem bestsellerowym i ikonicznym w swojej kategorii, dając najlepszą motywację dla stworzenia marki More4Care.

More4Care-możesz oczekiwać więcej

Natychmiastowe, spektakularne efekty, inspirowane możliwościami współczesnej kosmetologii.

Coraz więcej możliwości

Nauka w służbie piękna

Portfolio produktowe tworzone jest zgodnie z aktualną wiedzą kosmetologiczną i możliwościami biotechnologii, które rozwijają branżę kosmetyczną. Wszystkie formuły oparte są o opatentowane technologie i wyselekcjonowane składniki aktywne o wysokich stężeniach. Ich skuteczność potwierdzają testy aplikacyjne i badania przeprowadzone w niezależnym laboratorium. Konsumentki uwielbiają More4Care za ewidentne rezultaty widoczne gołym okiem.

Widać różnicę

Skuteczność w parze
z przyjemnością

To, co przekonało miliony konsumentek w Polsce i za granicą do marki More4Care, to spełnione obietnice. Doceniają one także niezwykłą przyjemność podczas używania kosmetyków: zmysłowe konsystencje, delikatne nuty zapachowe, bardzo dobre wrażenia aplikacyjne. Świetne efekty –te natychmiastowe i te w dłuższej perspektywie. More4Care nie tylko pozwala oczekiwać więcej, ale naprawdę zapewnia więcej!

facebook arrow-right-long email-icon