Oferta laboratorium

Świadczymy kompleksowe usługi laboratoryjne dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i pokrewnych. Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych jednostek naukowo-badawczych w Europie.

Doświadczona jednostka naukowo-badawcza

Działalność zlecona

Prowadzimy działalność usługową w zakresie analityki chemicznej, farmaceutycznej i mikrobiologii. Wykonujemy kontrolę jakości materiałów wyjściowych oraz gotowych kosmetyków, wyrobów medycznych, suplementów diety i produktów leczniczych. Prowadzimy szeroki zakres prac badawczo-rozwojowych, m. in. opracowywanie i walidację metod analitycznych. Wszystkie badania wykonywane są w standardzie GMP, zgodnie z Farmaceutycznym Systemem Jakości.

Najlepsi specjaliści w Polsce

Doświadczony zespół

W naszych laboratoriach pracują doświadczeni specjaliści z dziedziny chemii, biotechnologii, mikrobiologii, farmacji i kosmetologii. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu przeprowadzamy badania spełniające najwyższe standardy jakości. Wiedza, kompetencje i know-how są naszym olbrzymim kapitałem.

Kompleksowe usługi laboratoryjne

Pracuj z najlepszymi

Współpracę z naszymi klientami realizujemy w trzech obszarach: kontrola jakości, prace badawczo-rozwojowe i badania stabilności. Rzetelnie, innowacyjnie i niezwykle sprawnie.

facebook arrow-right-long email-icon