Tworzymy marki własne

OCEANIC od lat świadczy usługi Private Labels. Gwarantujemy Ich najwyższy poziom i doskonale działające mechanizmy tego typu współpracy.

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Nasi eksperci mogą przeprowadzić cały proces całościowo: od kreacji nowego brandu (nazwa marki,teksty na opakowania, identyfikacja wizualna), przez stworzenie receptur i produkcję. Pomagamy w doborze opakowań i konfekcji kosmetyków. Przygotowujemy pełną, zgodną z regulacjami dokumentację.

42+ lat doświadczenia

Działamy od 1982 roku.


3000+ formulacji

Gotowe do użycia receptury.


5000+ aktywnych składników

Rzetelnie przetestowane.


100M produktów rocznie

Nie boimy się dużych realizacji.

Kategorie produktowe

Wszechstronna oferta

OCEANIC produkuje zarówno kosmetyki, dermokosmetyki, jak też wyroby medyczne. Nasz zespół technologów przygotowuje nowe receptury, odpowiadające wybranemu benchmarkowi oraz opracowuje autorskie formulacje.

Pielęgnacja twarzy

Makijaż

Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja ciała

Higiena intymna

Mama i dziecko

Antyperspiranty

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie

Trzymamy się wyłącznie wysokich standardów

Nowoczesna fabryka, własne laboratorium, sprawdzeni dostawcy – to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie wdrożyć każdy pomysł. Niezależnie od poziomu trudności wyzwania, efekt końcowy zawsze zachwyca naszych partnerów biznesowych. Najwyższe standardy to nasza domena.

Siła kompetencji

Badania, wdrożenia, certyfikaty

Nasz zespół ekspertów z zakresu chemii, biologii, mikrobiologii, biotechnologii, farmacji i kosmetologii jest na bieżąco z najnowszymi trendami kosmetycznymi, sektorowymi regulacjami i aktualną wiedzą kosmetologiczną. Dokumentacja produktów jest zgodna z prawem obowiązującym w UE. Nasi specjaliści mogą również całościowo wesprzeć partnerów biznesowych w procesie certyfikacji.

 

 

ABC Services dla parnerów biznesowych

Profesjonalne wsparcie na każdym etapie

Wieloletnie doświadczenie oraz duże moce produkcyjne (100 mln produktów rocznie) pozwalają nam realizować usługi Private Labels na wysokim poziomie, w relatywnie krótkim czasie i na dużą skalę. Nasza znajomość rynku daje klientom pewność, że tworzone produkty są wysokiej jakości, wpisują się w oczekiwania i potrzeby współczesnych konsumentów, a także wyróżniają się na półce. Nasz zespół wspiera klientów kompleksowo w obszarach takich jak: R&D, produkcja, marketing, PR i sprzedaż.


01

Budowanie koncepcji


02

Projekt


03

Koncepcja kreatywna


04

Produkcja


05

Magazynowanie i logistyka

Nasze certyfikaty

Marki własne na zamówienie

Zapraszamy do współpracy

Od pomysłu do finalnego produktu dzieli Cię tylko kontakt z nami!

facebook arrow-right-long email-icon