Kosmetyki AA

Marka AA specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach kosmetycznych, które są skuteczne i bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.

Marka AA wykracza poza granice standardowej pielęgnacji skóry.

Wierzymy, że tworząc markę AA, przyczyniamy się do budowania inkluzywnego i zrównoważonego świata piękna.

Stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo

Wrażliwość. Mamy ją w DNA

Marka AA ma wyjątkowe doświadczenie w niezwykle trudnym obszarze pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Precyzyjnie opracowane formuły kosmetyków poddajemy wnikliwym badaniom klinicznym, by zapewnić naszym konsumentom skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania. W portfolio AA znajdują się delikatne dla skóry produkty do higieny oraz hipoalergiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Nasze kosmetyki przynoszą ukojenie i przywracają skórze pożądany komfort.

Myślimy inaczej o pielęgnacji i urodzie

Każda skóra może być piękna. Trzeba tylko właściwie o nią zadbać!

OCEANIC to pierwsza polska firma, która zwróciła uwagę na wyzwania związane z pielęgnacją skóry wrażliwej. Stworzenie specjalistycznej marki kosmetyków antyalergicznych było odpowiedzią na zauważalny od dekad trend rosnącej grupy osób zmagających się z alergiami i nadwrażliwością skóry. Obecnie aż 76% Polek deklaruje, że ma skórę wrażliwą. Wiele z nich sięga po kosmetyki AA, wiedząc, że stoją za nimi rzetelne badania, sprawdzone pod kątem hipoalergiczności składniki oraz dopasowanie formuł do potrzeb skóry, które zmieniają się z wiekiem.

Marka AA towarzyszy mi od lat. Szczerze wierzę, że wrażliwość nie jest powodem do wstydu. Przeciwnie, jest naszą siłą, która pozwala rozumieć emocje i budować wartościowe relacje. Podobnie siłą może być upływający czas. Bez względu na wiek warto rozwijać swoje pasje i doceniać smak życia w każdej postaci. A w pielęgnacji zaufać najlepszym!

Ewa Wachowicz

Ambasadorka marki AA

Rozumiemy potrzeby skóry wrażliwej

Nauka i innowacje – podstawa naszej skuteczności

Inspiruje nas nauka. To w niej szukamy rozwiązań, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Nad bezpieczeństwem receptur marki AA czuwają najlepsi eksperci z zakresu biotechnologii, chemii, farmacji i kosmetologii. W naszej ofercie mamy aż 3000 gotowych formulacji i 5000 składników przebadanych pod kątem bezpieczeństwa. Badania kliniczne potwierdzają, że nasze kosmetyki działają i są w pełni bezpieczne dla skóry wrażliwej.

facebook arrow-right-long email-icon