Świadczymy usługi Private Label

skierowane do liderów rynku detalicznego zarówno w Europie, jak i na świecie.

Firmom zainteresowanym budowaniem własnej marki oferujemy nasze ponad 35-letnie doświadczenie w jednym z trzech kanałów dystrybucji:

  • aptecznym
  • massmarketowym
  • selektywnym
  • Dlaczego właśnie my?

    Współpracujemy z instytucjami naukowymi w Polsce i na świecie, regularnie uczestniczymy w międzynarodowych targach branżowych, na bieżąco badamy rynek i szybko reagujemy na jego potrzeby. Dzięki temu w ramach produkcji kontraktowej możemy zaproponować rozwiązania, które nie tylko odpowiadają oczekiwaniom konsumentów, ale są też zgodne z najnowszymi trendami na rynku kosmetycznym. Jesteśmy zawsze na czasie!

  • Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

    Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i możliwości, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zespół naszych ekspertów służy merytorycznym wsparciem na każdym etapie tworzenia nowego produktu: od kreacji nowego brandu (nazwa marki, teksty na opakowania, identyfikacja wizualna), przez stworzenie receptury i produkcję masy, dobór opakowania i konfekcję kosmetyków, aż po skompletowanie zgodnej z normami dokumentacji i rejestrację. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają uzyskać zachwycający efekt - wysokiej jakości, nowoczesny oraz atrakcyjny produkt, który sprosta każdym wymaganiom.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Zapraszamy do kontaktu z działem marek własnych

email: privatelabel@oceanic.com.pl tel. +48 58 550 88 12