Wspieramy polskie szpitale!

14.05.20 / autor: Monika Gregorczyk

Oceanic od  lat wspiera fundacje, szpitale, ośrodki pomocy społecznej.  Nie pozostajemy także obojętni w tym ciężkim dla wszystkich czasie. Regularnie dzielimy się tym, co mamy najlepsze – naszymi produktami. W ostatnim czasie dostarczyliśmy dermokosmetyki  Oillan i kosmetyki AA do Szpitala Położniczego w Warszawie przy ul. Madalińskiego, do szpitali pomorskich oraz do Kliniki Budzik.

Szpitalowi położniczo-ginekologicznemu im. Św. Rodziny w Warszawie OCEANIC przekazaliśmy dużą partię hipoalergicznych produktów Oillan. Do dyspozycji szpitala trafiły m. in. emulsje do kąpieli, żele do kąpieli, ale także kremy barierowe Oillan Active dla personelu, który jak wiadomo zmaga się z mocnym przesuszeniem skóry dłoni od nieustannej dezynfekcji. Poniżej podziękowanie od Pani Diany Ptaszyńskiej z Działu Marketingu i Promocji Zdrowia Szpitala:

„Kosmetyki natłuszczające już w połowie rozdałam na Blok Porodowy, Blok Operacyjny, na wydzielony odcinek dla pacjentek z podejrzeniem koronawirusa i na każdy odcinek do gabinetów zabiegowych, a mamy ich kilkanaście. Personel strasznie ma zniszczone ręce, wszyscy też zaczynają narzekać na kichanie od środków dezynfekcyjnych, nawet na podrażnione oczy, bo rozpylane są też środki w sprayach na różnych powierzchniach. Dlatego chyba teraz wyjątkowo środki natłuszczające przydadzą się bardziej personelowi. Dziękujemy jeszcze raz !”

Artykuł na temat działań OCEANIC można przeczytać na: https://wirtualnekosmetyki.pl/-spoleczny-biznes/oceanic-mocno-wspiera-szpitale.

Wspierajmy się w tym trudnym czasie!

wróć do aktualności

Zobacz również