Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

19.01.22 / autor: Oceanic
To już po raz kolejny OCEANIC wspiera WOŚP! Na aukcjach Allegro można wylicytować spotkania z naszymi Ambasadorkami i markami! Do wygrania w licytacjach:
  1. Warsztaty z Ambasadorką marki AA Wings of Color, Magdą Pieczonką. Podczas praktycznego szkolenia makijażowego będzie okazja, by osobiście zapytać Magdę o tajniki makijażu i dobrać odpowiednie kosmetyki AA Wings of Color, które pozwolą osiągnąć pożądany efekt wow! Po warsztatach w warszawskim studio Magdy Pieczonki zwyciężczyni licytacji otrzyma zestaw kosmetyków AA Wings of Color oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
  2. Spotkanie z Ewą Wachowicz i marką AA w krakowskiej restauracji Zalipianki. Będzie to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja do rozmowy na temat pielęgnacji kosmetykami AA, którą na co dzień stosuje Ewa Wachowicz – Ambasadorka marki AA. Spotkanie umili degustacja najlepszych potraw z menu restauracji Pani Ewy! Zapowiada się więc prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów w towarzystwie wyjątkowej osobowości i naszych wyjątkowych kosmetyków!

I najważniejsze: Całkowity dochód z obu aukcji zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wspólnie wspieramy okulistykę dziecięcą. Zapraszamy Was bardzo serdecznie do licytacji!

wróć do aktualności

Zobacz również