Ewa Wachowicz Ambasadorką marki AA

04.10.21 / autor: Oceanic

Ewa Wachowicz, uwielbiana przez Polki kobieta sukcesu,
została Ambasadorką marki AA.

-Cieszę się na współpracę z marką AA i dziękuję firmie OCEANIC za zaufanie. Kremy do pielęgnacji twarzy AA towarzyszą mi od lat. Chciałabym przekazać wszystkim Polkom, że upływający czas jest naszą siłą, szczerze w to wierzę. Rozwijajmy swoje pasje, doceniajmy smak życia w każdej postaci. A w pielęgnacji zaufajmy najlepszym i sprawdzonym rozwiązaniom. Marka AA dba o urodę Polek już prawie 40 lat, stawiając na skuteczność i bezpieczeństwo w pielęgnacji. Czy może być lepsza rekomendacja? – Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz – kobieta sukcesu, prowadząca kilka firm. Producentka, prezenterka i dziennikarka telewizyjna z tytułem Miss Polonia i III Wicemiss Świata. Miłośniczka gotowania, autorka wielu książek kulinarnych. Od kilku lat prowadzi własny program Ewa Gotuje, w którym pokazuje jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym poszanowaniu rodzimej tradycji. Znana jako charyzmatyczna jurorka polskiej edycji Top Chef oraz nowego show Family Food Fight. Pojedynek na smaki.

Zdobywczyni wielu prestiżowych tytułów i wyróżnień, w tym nominacji jako Jurorka do Telekamery 2014 i 2017 oraz jako „Osobowość Telewizyjna” do Telekamery 2015, a także Osobowość TV 2019 w plebiscycie Kobieca Marka Roku.

Właścicielka krakowskiej restauracji Zalipianki. Pasjonuje się wspinaczką górską. Zdobyła sześć z siedmiu szczytów Korony Wulkanów Ziemi. W 2020 r. ukazała się jej biografia zatytułowana „Wszystkie korony Ewy Wachowicz”.

Ewa Wachowicz wystąpi w prasowej, telewizyjnej i digitalowej kampanii reklamowej linii AA Technologia Wieku 5Repair, która startuje w październiku b.r. Kampania adresowana jest głównie do kobiet 50+.

wróć do aktualności

Zobacz również